Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Święto Chrystusa Króla Wszechświata – spotkanie modlitewne

25-11-2017 godz. 18:00 - 20:00

Jak co roku zapraszamy bardzo serdecznie do wspólnego świętowania Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata. Dla ruchu Regnum Christi jest to święto patronalne.

UWAGA: NOWE MIEJSCE NASZEJ UROCZYSTOŚCI

W planie tegorocznych uroczystości:

·  25 listopada, sobota, godz. 18:00 – spotkanie modlitewne wprowadzające w Uroczystość. Odbędzie się ono w kaplicy w Klubie Horyzont przy ul. Syrokomli 23 w Krakowie. O godz. 18.00 odbędzie się konferencja pt.”Charyzmat Regnum Christi  O 18:45 nastąpi adoracja w ciszy zakończona Błogosławieństwem Eucharystycznym.

·  26 listopada, niedziela, godz. 14:00 – uroczysta Msza św., która odbędzie się wkościele Parafii i Sanktuarium p. w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Redemptoryści Kraków – Podgórze.

·  Po Mszy św. (ok. godz. 15:00) zapraszamy na spotkanie przy kawie i ciastkach, które odbędzie się w domu parafialnym, który mieści się za kościołem, wejście przez furtę.  (ul. Zamoyskiego 56)

·  Z powodu nieustającej popularności wśród dzieci (i nie tylko) w trakcie spotkania przeprowadzimy zabawę w BINGO. Wzorem lat poprzednich prosimy o przynoszenie domowych ciast i soków – to przydaje naszym spotkaniom rodzinnego charakteru. Ofiary złożone w trakcie spotkania pomogą pokryć koszty organizacyjne.

Uwaga: W zabawie BINGO nagrodami są fanty, które sami gromadzimy. Jeśli ktoś chciałby jeszcze takimi fantami się podzielić, to może je dostarczyć bezpośrednio na spotkanie w parafii.

Szczegóły

Data:
25-11-2017
Czas:
18:00 - 20:00

Organizatorzy

Księża Legioniści Chrystusa
Regnum Christi

Miejsce

Klub Horyzont
ul. Władysława Syrokomli 23/2
Kraków, Małoposlkie 30-102 Polska
+ Google Map